איך בוחרים חברת קידום אתרים (SEO) חלק ב'
 
26.01.18

איך בוחרים חברת קידום אתרים (SEO) חלק ב'

 

בחלקו הראשון של המאמר סקרנו חלק מהדרכים להגדיל את החשיפה של בית העסק בקרב לקוחות פוטנציאליים. הנה עוד כמה גורמים שיכולים לתרום מאוד להשגת המטרה.


מיתוג ומוניטין שנבנים מהיסוד

על מנת להצליח בקידום אתרים, יש לדאוג לכך שלעסק יהיו מוניטין טוב ומיתוג איכותי. ובמה דברים אמורים? כל עסק שרוצה להגיע ללקוחות חדשים ולשכנע אותם שהבחירה בו תהיה אחד הדברים הטובים ביותר שהם היו יכולים לעשות, צריך שיהיה לו שם טוב ברשת. אחרי הכול, היום הרבה מאוד אנשים פונים לבית עסק או לבעל מקצוע (גם לרופאים!) רק אחרי שהם "מגגלים" את שמו ובוחנים בשבע עיניים מה הוא יודע לעשות, מה הוא עשה והכי חשוב – מה אמרו עליו.
לכן, חברה שמקדמת אתר ורוצה להגיע לתוצאות, צריכה לדאוג לכך שכשיחפשו ברשת את שם העסק, יקבלו תוצאות שיגרמו לאנשים לרצות לדעת עוד. אבל, היא צריכה לעשות את זה רק בדרכים ישרות:
לפנות ללקוחות אמיתיים של בית העסק, לשאול אם היו מרוצים מהשירות או מהמוצר שקיבלו ואם התשובה חיובית – לבקש מהם לכתוב המלצה; לדאוג להשיב בצורה חיובית לכל שאלה שנשאלת ברשתות החברתיות, גם אם עולה ממנה נימה של ביקורת, ולעשות כל דבר אפשרי במסגרת החוק והמוסר, על מנת להעצים את שמו של בית העסק וליצור עבורו סביבה חיובית.

גם למיתוג יש השפעה גדולה על בחירה בבית עסק מסוים. אנשים יעדיפו לפנות לבית עסק בעל מיתוג מעוצב ואסתטי והכי חשוב – אחיד. חברה שמתמחה בקידום אתרים צריכה לדעת גם איך ליצור מיתוג כזה עבור בתי עסק שטרם מיתגו את עצמם, ואיך למנף מיתוג קיים לכזה שייצרב בתודעתם של הלקוחות הפוטנציאליים.

מקדמים מקצוענים

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג, חשוב מאוד שעבודת קידום האתר תתבצע על ידי מקדמים מקצוענים. ומיהם מקדמים מקצוענים? אנשים שחיים ונושמים את רשת האינטרנט, מתעדכנים חדשות לבקרים בכל מה שמתרחש בעולם הקידום ומיישמים, הלכה למעשה, את הרעיונות והמהלכים שמוכיחים תוצאות בשטח. על מנת לדעת שאכן מדובר במקדמים מקצוענים, אפשר ואף מומלץ לבקש לראות הוכחות להצלחה, כמו גם טלפונים של לקוחות שיכולים להעיד על איכות העבודה ועל התוצאות בשטח.


חברה עם גב חזק

כמובן שאותם מקדמים מקצוענים צריכים לעבוד בחברה מקצוענית, אשר עושה שימוש במערכות בקרה, ניטור וטירגוט מתקדמות, המאפשרות לבצע פילוח ממוקד של קהל היעד המתאים בלבד, לעקוב בכל רגע נתון אחר השפעות מהלכי הקידום ואחר המיקום העכשווי של האתר במנועי החיפוש השונים ולעדכן כל לקוח במה שקורה באופן שוטף.

חברה מקצוענית היא גם חברה שיש לה גב חזק ומוניטין של שנים, אשר תוכל להתמודד גם עם קשיים שהם חלק בלתי נפרד מעולם הקידום (כמו עדכון של גוגל וחיות אחרות).


Zap 360 – שיווק דיגיטלי אמיתי

קבוצת Zap הינה אחת החברות הראשונות בישראל אשר השכילה להבין שהיום כבר לא מספיק לעשות SEO טוב כדי לקדם אתר ברשת, ושצריך הרבה יותר מזה – ליצור נוכחות חיובית ברשת האינטרנטית, על כל הפלטפורמות שיש לה להציע.


לצורך כך מעסיקה החברה צוות עובדים מקצוענים, אשר עוברים הכשרה מקיפה וממשיכים להתעדכן בכל החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי באינטרנט.
החברה עושה שימוש במערכות המתקדמות ביותר שקיימות היום בתחום, ומאמינה בקשר ישיר עם הלקוח, הכולל עדכונים שוטפים לגבי דברים שקרו, הצגת דו"חות ברורים ותכנון מהלכים עתידיים.
אם אתם רוצים:

  • להגדיל את חוג הלקוחות שלכם
  • ליצור חשיפה גדולה יותר לעסק ולאתר
  • לתת לאתר שלכם "זריקת מרץ" בתקופה מסוימת שרלוונטית עבורכם –

אנחנו בקבוצת ZAP נשמח להציע לכם פתרונות שיווק דיגיטלי מתקדמים בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

חייגו עכשיו 077-7785111 ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.
Share on Facebook
Share On LinkedIn
Share by Email