האם אתרי וורדפרס מתאימים לקידום אתרים?
 
27.2.17

האם אתרי וורדפרס מתאימים לקידום אתרים?

 

וורדפרס היא מערכת ניהול אתרים המאפשרת לאנשי ווב מקצוענים וחובבנים כאחד לבנות אתר משלהם בקלות, פשטות ויעילות. הצרה היא שלא כל אתר שנבנה על מערכת הניהול הפשוטה והיעילה הזו מתחשב באלמנטים השונים המשפיעים על הדירוג של האתר בעיני גוגל, וכאן אנחנו נכנסים – לעשות סדר בעניינים.

קידום אתרים – וורדפרס, גוגל ומה שביניהם


וורדפרס היא כנראה אחת ממערכות ניהול האתרים הנוחות, היעילות והנפוצות ביותר בשוק האינטרנט. כמו גולשים ואנשי אינטרנט רבים, כך גם גוגל – פשוט אוהבים את מערכת הניהול הנוחה והחכמה הזאת. השיטה הפשוטה לפיה וורדפרס בנויה, ותדירות העדכונים של המערכת הופכים את וורדפרס וגוגל לחברים טובים שהולכים יד ביד, בעיקר בגלל קלות רבה בתקשורת ביניהם. וורדפרס מאפשרת לכם להזין מידע רב בצורה המאפשרת לגוגל לקבל תמונת מצב טובה ביותר על עמודים מסוימים בתוך האתר שלכם, על הקשר שלהם לעמודים אחרים, ועל כל האתר כולו.

בניתם אתר וורדפרס באופן עצמאי? זה הזמן להעביר אותו לחברת קידום


רבים מתלבטים בין מערכות ניהול תומכות קידום אתרים, וורדפרס כנראה היא אחת הבחירות הנפוצות והמוצלחות ביניהן, מכיוון שמערכת הניהול עצמה מכילה שדות רבים למידע פנימי שעוזר לגוגל ופעמים רבות גם למנהל האתר, להבין את המבנה הפנימי של האתר. מערכת הניהול של וורדפרס היא כל כך קלה ויעילה שבעלי אתרים רבים בונים בעצמם את האתר שלהם, ומשיקים לאוויר אתר עצמאי, קל, פשוט לניווט ומעוצב למשעי. הבעיה מתחילה בקשר בין האתר למנוע החיפוש האהוב על כולנו.

מהן הסכנות בקידום וורדפרס עצמאי?


כולנו כבר יודעים שלא כל הנוצץ זהב, וגם אם הקמתם אתר וורדפרס מרשים ויפה, אין זה אומר שגוגל יאהב אותו. במידה ובניתם אתר שאתם מעוניינים שיתקדם בגוגל, וורדפרס היא אכן בחירה נכונה, אך עליכם לדעת מה אתם עושים כדי שגוגל יבין שהאתר שלכם הוא באמת מספר אחד. במידה והשדות באתר לא בנויים בצורה נכונה, העמודים לא בנויים לפי סדר לוגי והיררכיה מסוימת (ועדיף הסדר הלוגי שגוגל אוהב), ובמידה והתוכן באתר והקישורים הפנימיים בו לא בנויים בצורה נכונה, צפוי לאתר שלכם קושי רב להתקדם בתוצאות הדירוג של גוגל.

מהן התוצאות המצופות בקידום אתרי וורדפרס?


קידום אתרי וורדפרס נחשב לבעל סיכוי הצלחה גבוהים יותר, מכיוון שלאתר עצמו יש יתרון פתיחה משמעותי והוא שפה משותפת עם מנוע החיפוש המדרג אותו. במידה והפעולות הנכונות בוצעו על אתר הוורדפרס שלכם, סביר להניח שתוכלו לעלות גבוה בתוצאות החיפוש מהר.


זאפ גרופ מקדמת עבורכם את אתר הוורדפרס שלכם


קידום אתרים שווה לכם כסף, ולפעמים אפילו זהב, אל תתפשרו על איכות הקידום שלכם, פנו למקצוענים ביותר! אנו בזאפ 360 מבינים קידום, מבינים את גוגל ומבינים וורדפרס, והכי חשוב, יודעים איך לשלב בין כולם במקצועיות גבוהה וביעילות מירבית.

Share on Facebook
Share On LinkedIn
Share by Email