קבוצת זאפ
 
 
 
 
 

זאפ בקהילה

 
אחד מערכי הקבוצה הוא ערך האחריות. לנו ב - zap group חשוב להפוך את המילים הגדולות לפעילות בשטח בכל מקום שאנחנו יכולים. אנחנו פועלים באופן קבוע עם עמותות רבות שמקדמות נושאים שונים ופועלים יחד איתן למען חברה טובה יותר. אנחנו רואים חשיבות עליונה, בנוסף לתמיכה וקידום גם במעורבות וקשר בלתי אמצעי. לכן עובדינו משתלבים באופן שוטף במגוון פרוייקטים חברתיים.

בין העמותות איתן זאפ משתפת פעולה אפשר למצוא את אק''ים, עזרה למרפא, כנפיים של קרמבו, קרן שמש לעידוד יזמים צעירים ועוד
 

עמותת "ילדים בסיכוי- המועצה לילד החוסה"

 
"ילדים בסיכוי" פועלת בעיקר בתחומים אשר אינם מתוקצבים ע"י משרד הרווחה, החינוך והבריאות, תוך תיאום וליווי של השירות לילד ולנוער במשרד הרווחה. המטרה העיקרית של העמותה היא להעניק לכל ילד הזדמנות דומה לזו של הילדים החיים עם משפחותיהם, כדי שיגדל להיות מבוגר עצמאי ומועיל לחברה. הפעילות הייחודית של המועצה מתבטאת בשני מישורים: פעילות כשדולה למען שמירה על זכויותיהם של הילדים וגיוס כספים והפעלת פרוייקטים חינוכיים, שיקומיים וטיפוליים.
 

עמותת עיגול לטובה

 
עמותת עיגול לטובה נוסדה בשנת 2008 ע"י אורני פטרושקה, יעקב בורק ויהושע אגסי במטרה לאפשר לציבור הרחב להעביר מיקרו תרומות לגורמים ראויים, על פי בחירת התורם (העמותות מחולקות ע"פ 10 סוגי פעילויות). באמצעות הוראה קבועה ניתן לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי או את תלוש המשכורת החודשי ולתרום את ההפרש לעמותה או מטרה הקרובים ללב התורם. הכסף הנתרם מועבר במלואו לעמותות הנבחרות ע"י התורם.
 

בית הגלגלים

 
בית הגלגלים הוא בית חברתי לילדים מתבגרים ובוגרים נכים הסובלים מניוון שרירים, שיתוק מוחין ומחלות קשות אחרות. העמותה שמה לה למטרה לשלב את בעלי הצרכים המיוחדים כחברים פעילים בקהילה. לבית הגלגלים 5 סניפים ברחבי הארץ והוא נחשב למוביל בתחום פעילות הפנאי, ההתנדבות והחקיקה למען הנכים.
 

העמותה לקידום חינוך, הרווחה והבריאות ביפו

 
העמותה לקידום חינוך, הרווחה והבריאות ביפו, פועלת לסייע בידי ילדים ונוער, הבאים מרקע של מצוקה קשה, לשאוף, לחלום ולהגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. העמותה מפעילה פרויקטים ותכניות העשרה חינוכיות בערים תל אביב-יפו, ראשון לציון, בת ים ובית שמש.
 

אקים - אגודה לאומית לקידום אנשים עם פיגור שכלי בישראל

 
אקים ישראל הוא ארגון הורים הפועל באמצעות 60 סניפים ברחבי הארץ. העמותה מייצגת כ- 30,000 אנשים עם פיגור שכלי ובני משפחותיהם. לאקי''ם השפעה משמעותית בנושאי חקיקה, וסנגור על אנשים עם פיגור שכלי. כל זאת מתוך האמונה לפיה כל אדם זכאי למיצוי הפוטנציאל בהתאם ליכולותיו ולהזדמנות לקיים אורח חיים מלא בתחום המגורים, התעסוקה והפנאי.
 

עמותת עלם - עמותה למען נוער במצבי סיכון ומצוקה

 
עמותת עלם מסייעת לעשרות אלפי בני נוער המצויים במצבי סיכון שונים מדי שנה. העמותה פועלת בפריסה ארצית רחבה, ב-30 ישובים ברחבי הארץ ומספקת מענה למצוקות המאפיינות את מציאות החיים של בני הנוער בישראל.