קידום אתרים חינם? חינם יש רק גבינה במלכודת עכברים
 
14.2.17

קידום אתרים חינם? חינם יש רק גבינה במלכודת עכברים

 

כאשר אתם שומעים על חברת קידום אתרים שמציעה לכם קידום חינמי, הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא: "מה יוצא להם מזה" ולעמוד על השאלה הזאת עד למציאת התשובה המלאה, מהסיבה הפשוטה שלא ייתכן שחברה מסוימת תיתן לכם שירות בו היא מתמקצעת מבלי לקבל תמורה כלשהי, בין אם כספית ובין אם לאו. במאמר זה נסביר על הסיכונים של קידום אתרים אורגני חינם.

האם קיים קידום אתרים אורגני חינם?

האם קיימת דירת ארבעה חדרים בלב תל אביב בחינם? כולנו יודעים שבעולם הקפיטליסטי המודרני בו אנו חיים, חינם הוא שם נרדף לתרמית, או לעסקה בה אנו לא רואים את הצד אליו אנחנו מתחייבים או את הסיכון אותו אנו לוקחים. חברות רבות יציעו לכם קידום אתרים אורגני חינם, אבל תחשבו על זה, למה שיעשו זאת ללא רווח מצידם? כנראה שהם מגלמים את הרווח בהסכמה שלכם לפעילויות הקידום שלכם.

מהם הסיכונים שבקידום חינמי?

פעמים רבות חברות קידום אתרים שמציעות לכם קידום בחינם משתמשות באתרים שלכם כחוות קישורים עבור אתרים אחרים שמשלמים להם כסף, כנראה שאותם אתרים יזכו ליחס חם ואישי יותר מהיחס אותו אתם מקבלים. במקרה של הצפת קישורים באתר שלכם, הוא חשוף לענישה מצד גוגל, שלפעמים יכולה להגיע למצב בלתי הפיך ולנידוי לצמיתות מתוצאות החיפוש של גוגל, מה שידוע לכולנו הוא שאם אתה לא שם אתה פשוט לא קיים.

סיכון נוסף שבקידום אורגני שכזה הוא שאתם מספקים גישה לאתר שלכם לחברה שיכולה להתברר כלא מקצועית בעליל. לא אחת ולא פעמיים שמענו על מקרים של בעלי אתרים שספגו מפלה קשה או נזק קשה ובלתי הפיך לאתר שלהם כתוצאה מהתעסקות בלתי מקצועית באחורי הקלעים של האתר על ידי חברה שמבטיחה תוצאות ללא תשלום.

האם כדאי להשקיע בקידום אורגני בתשלום?

במידה והעסק שלכם כבר פועל כמה שנים, בוודאי הבנתם כלל אחד פשוט ובסיסי, להוציא כסף על העסק שלכם בצורה מושכלת ונכונה זה השקעה, לא בזבוז, במידה ואתם מנסים להפעיל עסק מבלי להוציא שקל, כדאי שתחשבו על אסטרטגיה נוספת וחדשה. קידום אתרים אורגני חינם הוא גורם סיכון גבוה, בעוד שהשקעה בחברה מקצועית ואמינה שתקדם את האתר שלכם תביא לעלייה במספר הכניסות לאתר, ובמספר ההמרות, וכמובן בגודל ההכנסה הישירה החודשית מהעסק והאתר שלכם.

קידום בזאפ גרופ שווה לכם כסף

אתם יכולים לשאול את הלקוחות המרוצים שלנו האם השקעה בקידום האתר שלהם שווה כסף, והתשובה שתשמעו היא חד משמעית – כן, והרבה! אין ספק שכמו כל שיטת שיווק אחרת שנעשית במלוא תשומת הלב, במקצועיות גבוהה, ועם תכנית מקיפה מאחורי הפעולות השונות בה - העלייה במכירות מובטחת. הצטרפו לגל ההצלחה, הרימו טלפון עוד היום למומחי הקידום שלנו וקבלו מידע נוסף על הדרך בה אנו יכולים להגדיל את המכירות שלכם.
Share on Facebook
Share On LinkedIn
Share by Email