קידום אתרים: כך תישארו מעודכנים
 
3.5.17

קידום אתרים: כך תישארו מעודכנים

 

מאת: עמית אדלר, מנהל פרויקטים

תחום ה-SEO משתנה כל שני וחמישי, פשוטו כמשמעו, וזו אינה סתם מטפורה. גוגל מבצעת כשני עדכוני אלגוריתם ביום, מה שמבטיח לנו תחום דינמי ומשתנה, שמחייב אותנו להישאר ערניים לכל המתרחש. מי שלא נשאר עם אצבע על ההדק, עלול למצוא את עצמו הרחק מאחור, תוך מספר חודשים.

אז איך עושים את זה? איך נשארים מעודכנים בתוך זרם השינויים?
הנה כמה המלצות לאתרים בחו"ל, שאוספים עבורכם את המידע ועושים לכם את העבודה. האתרים מסודרים לפי חשיבות, מהמקור הטוב ביותר לטוב פחות בכל תחום (לפי שיקול דעתנו בלבד, כמובן).
עצם כתינוק המשחק לחופו של אוקיינוס.

קידום אתרים ושיווק באינטרנט

מקורות עיקריים:

Search Engine Land
אחד האתרים הגדולים והידועים ביותר בתעשייה. מספק סקירות עומק מקצועיות, חדשות, טורי-דעה של מומחים, מדריכים מקיפים ואפילו ארגון אירועים וכנסים הקשורים לתעשייה. מי שדבק באתר הזה לא יכול לפספס.

Search Engine Round Table
אם משהו קורה בגוגל, מעדכון אלגוריתם ועד אחד העובדים שיצא לעשן סיגריה בחוץ, אתר SERT ידווח לכם על הכול; אבל ממש על הכול (ולפעמים עד כדי הגזמה).

בדיוק מהסיבה הזו תוכלו למצוא שם פרטי מידע שלא נמצאים בשום אתר אחר, בלוויית פרשנויות שנונות של בעל האתר, בארי שוורץ. כמו כן בארי מוציא גם עדכוני וידיאו ליוטיוב.

SEO moz
פורטל מקיף בנושאי SEO, שיווק באינטרנט, SEM, מדיה חברתית ועוד. ספק מומלץ של תוכנות וכלי SEO המשמשים רבים בארה"ב, לצד אתר המהווה קהילה ומקור-מידע לכל התעשייה, על נספחיה השונים. גם פה ניתן ללמוד SEO ושאר תחומים באמצעות מדריכים, לעקוב אחרי עדכוני האלגוריתם של גוגל וליהנות מהרצאות וידיאו מקצועיות.

Inbound.org
אגרגטור מקיף מבית SEO moz, שאוסף ידיעות חדשותיות, סקירות מקצועיות וכל מה שקשור לתעשיית ה-Inbound Marketing (מקידום אורגני וממומן ועד לוקאל, מובייל וסושיאל). כולל ידיעות מכל האתרים המצוינים בעמוד זה, וגם רבים נוספים שאינם מצוינים כאן. אין מידע שלא תוכלו למצוא בו; מילה שלנו.

Hobo Internet Marketing
עוד אגרגטור חדשות מקיף ומעולה, בבעלות סוכנות Hobo לשיווק באינטרנט. העמוד מרכז ידיעות בנושא SEO ושיווק באינטרנט מכל המקורות המצוינים לעיל, וכן ממקורות רבים נוספים. מעולה למי שרוצה להישאר מעודכן 24/7, עם אצבע על הדופק.

ולסיום: המלצה

חסכו לעצמכם רישום ל-RSS או לניוזלטר של מקורות המידע הללו. הכי פשוט לעשות לייק על דף הפייסבוק, ואתם מקבלים את כל העדכונים ישירות לוול שלכם.
Share on Facebook
Share On LinkedIn
Share by Email