קבוצת זאפ
 
 
 
 
 

zap club

 

מועדון הגולשים של קבוצת zap

 
zap club הוא מועדון הגולשים הגדול ביותר ברשת הישראלית וחלק חשוב ממהפכת הצרכנות הדיגיטלית. ראש החץ של המהפכה הזאת הוא היכולת לשתף ולחלוק מידע רלוונטי, שמתבסס על חוויות צרכניות ולא רק על פרסומות. במועדון הגולשים שלנו נוצרה קהילת ענק ובה למעלה מ-280,000 איש, שיכולים לכתוב חוות דעת על עסקים ולייצר שיחה משפיעה במרחב העסקי הענק של zap. יחד עם כלים חכמים נוספים, חוכמת הקהילה היא מכשיר שהופך את הצרכנים לחכמים יותר ולבעלי מידע מדויק יותר, ובעיקר מאפשר להם לקבל החלטות טובות ונכונות יותר עבורם.

זאת ההזדמנות שלכם להביע את דעתכם האישית, להשפיע על שאר הצרכנים ואף להביא לשיפור אצל בית העסק - הכול בידיים שלכם. כתיבת חוות דעת עוזרת לנו ולכם לבנות את קהילת הצרכנות הדיגיטלית הגדולה של ישראל! אנחנו אוהבים גם לפרגן לחברים שלנו, ולכן כל חוות דעת שתפורסם תזכה אתכם בנקודות שייצברו בחשבונכם. צירוף תמונה או חשבונית לחוות הדעת יכפיל את מספר הנקודות. את הנקודות שייצברו ניתן לממש למגוון שוברים.

החברים במועדון יכולים לצבור נקודות באמצעות מילוי חוות דעת, לקבל הטבות ושוברים, להירשם לניוזלטר, ליהנות מאזור אישי ייחודי לשמירת בתי עסק מועדפים ולהשתמש בשירות הזמנת שולחן.